BESØKSADRESSE

Rådhusgata 5,

0151 Oslo

Takk! Melding er sendt.

Ansattfoto 2022-858-Edit.jpg

Petter Burhol

Partner / Daglig leder

+47 934 87 481

petter@goldbox.no

Ansattfoto 2022-1395-Edit.jpg

Julie Modin

Prosjektleder (I permisjon)

+47 909 41 652

julie@goldbox.no

Ansattfoto 2022-223-Edit-Edit.jpg

Silje Anett Bjørge

Partner / Interiørdesigner / 3D artist

silje@goldbox.no

Ansattfoto 2022-728-Edit-Edit.jpg

Henning Strand Aasen

Ansattfoto 2022-1449-Edit.jpg

Michel Vo

3D artist / Arkitekt / Fotograf

michel@goldbox.no

Ansattfoto 2022-507-Edit.jpg

Andreas Krane

Ansattfoto 2022-792-Edit.jpg

Torgeir Sanders

Styreleder

Ansattfoto 2022-1096-Edit.jpg

Andres Kroff

Partner / Prosjektleder

+47 480 67 130

andres@goldbox.no

Ansattfoto 2022-1032-Edit.jpg

Rune Gabrielsen

Partner / 3D artist

rune@goldbox.no

Ansattfoto 2022-345-Edit.jpg

Jeanette Sandersen

interiørarkitekt / 3D artist

jeanette@goldbox.no

Ansattfoto 2022-1210-Edit.jpg

Bjørn Hermansen

Ansattfoto 2022-628-Edit.jpg

Helga Olsen

Ansattfoto 2022-960-Edit.jpg

Ronny Burhol

Partner / Rådgiver

+47 948 17 470

ronny@goldbox.no

Ansattfoto 2022-426-Edit.jpg

Sara Raz

Office manager

+47 400 49 117

sara@goldbox.no

Ansattfoto 2022-1264-Edit.jpg

Tobias Eek

Ansattfoto 2022-321-Edit.jpg

Igor Zuckermann

3D artist

igor@goldbox.no

Ansattfoto 2022-1348-Edit.jpg

Robin Ruud